Kariéra

Technik stanice technické kontroly a mechanik stanice měření emisí Vlašim a Divišov

Přijmeme technika na stanice technické kontroly a měření emisí pro naše provozovny ve Vlašimi a Divišově.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů a praxi 6 let v daném oboru
  • nebo ukončené středoškolské vzdělání s maturitou technického směru a 2 roky praxe v oboru autoopravárenství
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz A,B,T - případně možnost doplnění chybějících podskupin
  • loajalitu, flexibilitu, pracovitost
  • dobré komunikativní vystupování, ochotu učit se novým věcem
  • doložení uvedeného vzdělání a praxe je nutností

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v čistém prostředí
  • možnost nadstandardní mzdy s progresivní prémií
  • možnost doplnění chybějících podskupin
  • pravidelná školení

Případné dotazy zasílejte na email starustkova@stkdivisov.cz

Operátorka - administrativní pracovnice

Hledáme novou kolegyni do našeho týmu na pozici operátorka - Administrativní pracovnice

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • znalost práce na PC, schopnost práce s lidmi, loajalitu
  • časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
  • pracovitost a aktivní přístup k zákazníkovi

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky, práce v interním systému, podpora techniků STK, administrativa

Nabízíme:

  • dlouhý - krátký týden
  • práci v čistém prostředí
  • osobní přístup
  • stabilní zaměstnání

  • STK Divišov - Kariéra